Jak Apple zepsuło animacje w iPhonie 7 (wideo)

Mateusz Majewski   2 października 2016

screen-shot-2016-10-02-at-20-15-30Apple zwykło przykładać wagę zarówno do dokładnego wykonania samych urządzeń,  jak i dostarczania możliwie najlepiej przygotowanego pod nie oprogramowania. iOS 10 to według mnie naprawdę udany system, jednak tego, co zrobiło z nim Apple w połączeniu z iPhonem 7, nie rozumiem.

berrolia

Wszystko zaczęło się od razu po konferencji Apple i pierwszych wideo dostępnych w internecie. Filmy ukazywały iPhone’a 7 z tą dziwną dla mnie animacją wychodzenia z aplikacji. Użytkownicy nowego telefonu przesiadający się z poprzedniego modelu powinni wiedzieć o czym myślę: animacja zatrzymuje się jakby w połowie, po czym nagle przyspiesza.

Jednak po zakupie “siódemki” okazało się, że nie tylko z tą animacją jest jakiś problem. Próby zmiany tapety czy otwarcia wielozadaniowości prowadzą do dziwnych błędów, które prezentuję w poniższym wideo.

Dla mnie takie błędy to ewidentne zaniedbanie i liczę na szybką reakcję Apple. Niestety, z moich obserwacji wynika, że niewiele osób je nawet dostrzega…

iPhone 7 vs 6S:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: