Need for Speed Most Wanted na iPhone’a i iPada w App Store już w październiku

Tomek Czech   10 października 2012

Need for Speed na iPhone iPad

Electronic Arts udostępnił przed chwilą pierwszy trailer mobilnej wersji swojej najnowszej produkcji z legendarnej serii NFS: Need for Speed Most Wanted i poinformował, że wersja gry na iPhone’a, iPada i iPoda touch będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu.

berrolia

Remake Most Wanted na PC i konsole powstaje w brytyjskim studiu Criterion Games, które stworzyło świetny cykl Burnout. Wersja mobilna gry produkowana jest natomiast w studiu Firemonkeys, twórcy poprzednich tytułów z serii NFS – Undercover, Shift,  Hot Pursuit – oraz wspaniałego Real Racing.

Jak informują twórcy gry, jedyną zasadą Need for Speed Most Wanted będzie jazda bez żadnych zasad. Choć każdy etap ma określony start i metę, to styl jazdy, wybór czasu i miejsc rywalizacji oraz wybór przeciwników będzie zależał wyłącznie od gracza. Otwarty świat gry pozwoli ci odszukać bezpieczne kryjówki, wykonywać efektowne skoki i zdobywać nowe samochody. Wszystko to w celu zyskania statusu “najbardziej poszukiwanego” na liście policji.

Oto oficjalny zwiastun Need for Speed Most Wanted na iOS:

A tutaj oficjalny trailer nowego NFS w wersji na PC i konsole, który dają nam lepsze wyobrażenie o tym, czego możemy spodziewać się w wersji mobilnej:

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: