AllThingsD: Apple zaprezentuje iPada mini 23 października

Tomek Czech   12 października 2012

iPad mini

Choć przewidywania Fortune, że 10 października Apple roześle zaproszenia na premierę iPada mini się nie sprawdziły, nie powinniśmy tracić nadzieji na pojawienie się mniejszej wersji tabletu Apple jeszcze w tym miesiącu: jak twierdzi zawsze dobrze poinformowany John Paczkowski z AllThingsD, Apple zaprezentuje iPada mini na konferencji, która odbędzie się 23 października, trzy dni przed premierą Surface, pierwszego tabletu Microsoftu.

Źródła Paczkowskiego potwierdziły, że iPad mini będzie miał 7,85-calowy ekran, złącze Lightning i “prawdopodobnie” będzie cieńszy. “Więcej dowiemy się już 23 października”, skonkludował Paczkowski.

Kilka dni temu The Wall Street Journal poinformował, że Apple rozpoczął masową produkcję nowego tabletu, „mniejszego niż dotychczasowy iPad” już we wrześniu.

Zdaniem niektórych komentatorów Apple nie nazwie nowego tabletu „iPad mini”, zamiast tego przedstawi go jako większego iPoda touch.

Zobacz zdjęcia, makiety i wizualizacje nowego tabletu Apple. 

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: