Ruszyła przedsprzedaż iPada mini w Polsce

Tomek Czech   26 października 2012

iPad mini w Polsce

Od dziś w polskim Apple Online Store można składać zamówienia na iPada mini. Podstawowa wersja z 16 GB i Wi-Fi kosztuje 1449 zł. Za topowy model 64 GB Wi-Fi + 4G zapłacimy 2749 zł. iPad mini, identycznie jak oryginalny, “duży” tablet Apple, jest dostępny w kolorze czarnym lub białym, w wersji 16, 32 lub 64 GB, z łącznością Wi-Fi lub Wi-Fi + 4G.

berrolia

Wi-Fi + 4G umożliwia korzystanie z roamingu w szybkich komórkowych sieciach danych na całym świecie, w tym w sieciach działających w technologiach LTE,  HSPA, HSPA+ i DC-HSDPA. Podczas wyjazdów zagranicznych można używać kart nano-SIM lokalnych operatorów.

Żaden z polskich operatorów nie dodał jeszcze iPada mini do swojej oferty ani nie ogłosił planu taryfowego na transmisję danych dla tego urzadzenia.

Jak zauważył serwis CNNMoney, w amerykańskim Apple Store zapasy białego iPada mini wyczerpały się w 20 minut.

W Polsce,  przy zamówieniu iPada mini z Wi-Fi na wysyłke poczekamy 2 tygodnie. Modele Wi-Fi + 4G będą wysyłane pod koniec listopada.

Zamówienia na iPada mini można  składać  tutaj.

 

Źródło: Apple

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: