Jak wysłać nieograniczoną liczbę zdjęć mailem z iPhone’a/iPada

Tomek Czech   17 grudnia 2012

Instamail Photos

Kiedyś iPhone pozwalał nam wysłać mailem tylko jedno zdjęcie, od iOS 4 do jednego maila możemy załączyć do pięciu zdjęć. Często potrzebujemy jednak wysłać więcej fotek na raz i wtedy zmuszeni jesteśmy wysyłać kilka maili. Problem ten rozwiązuje nowa aplikacja – Instamail Photos, pozwalająca załączyć nieograniczoną ilość zdjęć z naszej biblioteki, a nawet cały album do jednego maila.

berrolia

Instamail Photos działa w naprostszy z możliwych sposobów – po uruchomieniu aplikacji uzyskujemy dostęp do naszej biblioteki zdjęć (wszystkie albumy oraz Photo Stream), wybieramy zdjęcia, które chcemy wysłać i naciskamy “Done”. Program wyświetla wówczas standardowe okno znane z aplikacji Mail, gdzie wybieramy adresata, wpisujemy treśc maila i określamy wielkość wysyłanych zdjęć. Naciskamy “Send” i gotowe.

Instamail Photos na iPhone’e, iPada, iPoda touch jest dostępna w App Store w promocyjnej cenie 0,89 €.

Źródło: Cult of Mac

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: