Bez niespodzianki: nowy iPad mini będzie miał ekran o wyższej rozdzielczości

by Kuba on 14 grudnia 2012

iPad mini ekran

Powołując sie na źródła u “tajwańskiego producenta komponentów do wyświetlaczy w urządzeniach mobilnych”, DigiTimes pisze, że w nowym iPadzie mini Apple skupi się głównie na ulepszeniu ekranu. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to Retina, ale według źródeł, Apple skopiuje dla iPada mini rozwiązania znane z innych swoich urządzeń, np. klasycznego, dużego iPada.

berrolia

Niska rozdzielczość ekranu w iPadzie mini była przedmiotem dużej krytyki ze strony fanów Apple, dlatego nie jest trudno przewidzieć, że to pierwsza rzecz, która powinna zostać ulepszona w mniejszej wersji tabletu Apple. Jedyną niewiadomą jest kiedy Apple zaprezentuje iPada mini z ekranem o wyższej rozdzielczości.

DigiTimes często myli się w przewidywaniach na temat przyszłych produktów Apple, ale jego spekulacje na temat technologii związanych z wyświetlaczami w urządzeniach Apple często się potwierdzają – DigiTimes był jednym z pierwszych, którzy zapowiadali wprowadzenie MacBooka Pro z Retiną oraz podali szczegóły dotyczące technologii zasilającej ekran w iPadzie 3.

Zdaniem tajwańskiego serwisu, Apple pracuje już też nad nad nowym “dużym” iPadem, który ma być lżejszy.

Źródło: DigiTimes, 9to5Mac

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: