Untethered jailbreak dla iOS 6/iOS 6.1 będzie dostępny w przyszłym tygodniu?

by Kuba on 25 stycznia 2013

iOS 6 untethered jailbreak

Jailbreak dla iOS 6 to jeden z najdłużej wyczekiwanych jailbreaków w historii “uwalniania” urządzeń Apple’a – prace nad nim trwały od wrześniowej premiery najnowszego mobilnego OS Apple’a. Wygląda jednak na to, że wszystko jest już gotowe i untethered jailbreak dla iPhone’a 5, iPada mini oraz innych urządzeń Apple’a działających na iOS 6 zostanie udostępniony publicznie wraz z premierą iOS 6.1, która spodziewana jest w przyszłym tygodniu.

berrolia

Jailbreak dla iOS 6 był właściwie gotowy już od jakiegoś czasu (już w listopadzie haker David Wang zatłitował zdjęcie swojego “uwolnionego” iPhone’a 5), ale hakerzy pracujący nad nim (@pod2g, @musclenerd, @pimskeks i @planetbeing) nie chcieli udostępniać go publicznie, żeby nie dać Apple szansy załatania znalezionych przez nich dziur w zabezpieczeniach iOS 6.0 już w iOS 6.1.

iOS 6 Beta 4 wygasa w poniedziałek 28 stycznia, wtedy Apple prawdopodobnie udostępni deweloperom wersję GM (Gold Master) i kilka dni później iOS będzie dostępny publicznie. Zaraz potem hakerzy mają udostępnić pełny jailbreak dla wszystkich iUrządzeń, na ktorych działa iOS 6.

Czterej wspomnieni wyżej hakerzy założyli grupę “evad3rs” i pod tą nazwą udostępnią swój jailbreak.

Śledź nas na Twitterze żeby nie przegapić premiery jailbreaku dla iOS 6.

Źródło: Cult of Mac

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: