Apple wprowadzi 128-gigowy model iPada? (aktualizacja: cennik)

Tomek Czech   28 stycznia 2013

 

ipad_4_128_gb

9to5Mac dotarł do informacji, z których wynika, że Apple zamierza wkrótce wprowadzić dodatkowy model iPada o pojemności 128 GB.

berrolia

Ma to być iPad 4-tej generacji, o identycznej specyfikacji co inne modele iPada 4, ze starym dizajnem, dostępny klasycznie w kolorze czarnym i białym. Dostępna będzie zarówno wersja WiFi jak i WiFi + Cellular. Apple zaoferować ma też zniżki na  iPady dla placówek edukacyjnych.

Odniesiania do 128-gigowego urządzenia Apple znaleziono już w grudniu w kodzie 3-ciej bety iOS 6.1, ale dotychczas myślano, że będzie to jedna z dostępnych wersji iPhone’a 5S, który, według różnych źródeł, zadebiutować ma albo już w czerwcu/lipcu albo jesienią.

ios-6-1-beta-5-128-gb

Nieznana jest planowana data wprowadzenia iPada 4 128 GB, ani jego cena. Według źrodeł 9to5Mac, Apple na razie nie przewiduje wprowadzenia iPada mini z większą ilością pamięci.

Aktualizacja: 9to5Mac dotarło również do cennika 128-gigowego iPada 4. Wersja WiFi ma kosztować 799 dolarów (około 2500 zł), natomiast topowy model WiFi + Cellular 929 dolarów (2900 zł).

ipad-4-128-gb-cennik

Źrodło: 9to5Mac

Czytaj też:
Tańszy iPhone zadebiutuje jeszcze w tym roku?
Czy tak będą wyglądać iPhone 5S, iPhone mini, iPad 5 i nowy iPad mini?

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: