Rewolucja w Twojej skrzynce pocztowej: Mailbox na iPhone’a jest już dostępna w App Store

Marek Twejn   7 lutego 2013

Mailbox app iPhone

Długo oczekiwana aplikacja mailowa Mailbox, która ma zrewolucjonizować pojęcie skrzynki pocztowej, zadebiutowała dzisiaj w App Store. Chcąc zapewnić płynne działanie aplikacji i żeby nie przeciążyć serwerów, deweloperzy wprowadzili system rezerwacji dostępu do Mailbox.

berrolia

Jeśli masz już kod dostępu, ściągnij aplikację z App Store i wpisz kod w odpowiednie miejsce. Na ekranie wyświetli Ci się liczba osób, którzy czekają w kolejce przed, jak i za Tobą.

mailbox-app

Jeśli nie masz jeszcze kodu, zainstaluj Mailbox i zrób rezerwację prosto z aplikacji.

Orchestra, deweloper Mailbox, zapowiada redefinicję pojęcia skrzynki pocztowej – maile mają układać się w listę zadań w taki sposób, żeby łatwo nam było sprawnie uporać się ze wszystkimi mailami-zadaniami i utrzymywać mityczną „inbox zero”. Poniższe wideo pozwala nam w przybliżeniu zrozumieć na jakiej zasadzie działać będzie Mailbox.

Aplikacja jest dostępna w App Store za darmo. Orchestra zarabiać ma na dodatkowych, płatnych funkcjach i usługach (jak Dropbox czy Evernote), ale nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów.

Na razie Mailbox jest dostępna tylko na iPhone’a i obsługuje jedynie Gmaila, ale w niedalekiej przyszłości producent obiecuje wsparcie dla innych urządzeń i kont pocztowych. Docelowo do aplikacji będzie można podpiąć wiele kont na raz. Mailbox będzie też wysyłać powiadomienia „push”.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło: Mailbox

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: