Twitter #music działa też w Polsce

by Kuba on 19 kwietnia 2013

twitter-music-na-iphoneKilka dni temu Twitter zaprezentował swoją aplikację muzyczną Twitter #music, dzięki której w szybki i dość nowatorski sposób możemy odkrywać ciekawą muzykę, nowych, utalentowanych twórców oraz podglądać to, czego właśnie słuchają nasi znajomi. Choć oficjalnie aplikacja (oraz jej webowa wersja, która wystartowała w tym samym czasie) dostępna jest tylko w USA, Kanadzie, Nowej Zelandii, Australii oraz Irlandii, z powodzeniem można jej używać także w Polsce.

berrolia

Aplikację możemy pobrać na naszego iPhone’a poprzez konto w amerykańskim App Store (da się je założyć w bardzo prosty sposób i za darmo). Już wtedy otrzymujemy dostęp do podstawowej funkcji Twitter #music – przeglądania muzyki i odsłuchiwania 30 sekundowych fragmentów każdego utworu. Żeby zapewnić aplikacji pełną funkcjonalność (dostęp do pełnych wersji utworów), musimy być posiadaczami konta Spotify Premium (i tylko premium!) i zalogować się do niego poprzez Twitter #music. Działa bez najmniejszych problemów.

Twitter obiecuje szybkie dodanie kolejnych serwisów, więc w niedalekiej przyszłości z aplikacji powinni móc także korzystać posiadacze kont w innych serwisach streamingowych (ja np. czekam na pojawienie się mojego ulubionego Deezera).W tej chwil z Twitter #music można też korzystać poprzez konto w Rdio, ale ten serwis nie jest jeszcze dostępny w Polsce.

twitter-music-iphone_3

twitter-music-na-iphone_2

Pobierz Twitter #music z App Store (aplikacja darmowa).

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: