Nowy MacBook Pro i MacBook Air: premiera już na WWDC?

Tomek Czech   21 maja 2013

nowy-macbook-pro

DigiTimes twierdzi, że nowe MacBooki Pro zostaną zaprezentowane już w czerwcu na WWDC. Zdaniem tajwańskiego serwisu, powołującego się na źródła w sieci zaopatrzeniowców Apple, prawdopodobnie jedyną zmianą, którą zobaczymy w odświeżonym modelu MacBooka Pro będzie nowy procesor – Intel Haswell.

berrolia

Procesory Haswell cechuje mniejszy pobór energii oraz lepsza wydajność zintegrowanej grafiki Intel HD 5000.

Takie same procesory trafią też najprawdopodobniej do nowych MacBook’ów Air. Apple Insider twierdzi, że wyczerpujące się zapasy Aira w amerykańskich sieciach sklepów jak Amazon, B&H, MacConnection czy MacMall, świadczą o pojawieniu się nowego modelu w bardzo nieodległej przyszłości, np. na WWDC.

Z kolei zdaniem CNET, nowy MacBook Air działać będzie na procesorze Intel Haswell o taktowaniu minimum 2,5 Ghz, ale nie będzie miał ekranu Retina.

Apple zapowiedział, że na tegorocznej konferencji WWDC, która odbędzie się między 1o a 14 czerwca, zaprezentuje nowy OS X – 10.9.

Podobne tematy:

Źródła: DigiTimes, Apple Insider, CNET

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: