Twój kot też może odblokować iPhone’a 5s

Marek Twejn   20 września 2013

kot-iphone-5s

Czytnik linii papilarnych Touch ID to zdecydowanie najważniejsza z nowości w iPhonie 5s. Żeby odblokować telefon nie musimy już wprowadzać czterocyfrowego kodu, wystarczy nacisnąć przycisk Home i przytrzymać go ułamek sekundy. Touch ID może rozpoznać nawet pięć różnych odcisków palców, należących do jednej lub różnych osób. Osób? Okazuje się, że tworząc najnowszego iPhone’a Apple pomyślał również o innych istotach żywych. Zobaczcie sami:

berrolia

Jako jeden z “palców”, które można wprowadzić do pamięci Touch ID, Darrell Etherington z TechCrunch zarejestrował odcisk łapy swojego kota. Zwierzę mogło potem odblokować nowiutkiego iPhone’a 5s. Etherington przyznaje, że kocia łapa nie odbezpieczała telefonu tak sprawie jak ludzki palec, ale po kilku próbach zawsze się udawało.

Redaktor TechCrunch spróbował też, czy Touch ID da się nauczyć rozpoznawać linie papilarne na wewnętrznej części dłoni oraz na nadgarstku. Dało się.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych wiadomości na temat iPhone’a 5s.

Źródło: TechCrunch

Mac od ręki i w super cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: