Ceny iPhone’a 5s w Plusie dla Firm szybują do 5599 PLN

Marek Twejn   8 października 2013

iphone-5s-plus

Rozpoczęcie sprzedaży nowych iPhonów zapowiedziały już T-Mobile i Play, ale to Plus jako pierwszy ujawnił ceny iPhone’a 5s w swojej ofercie. Choć tak drogo nie musieliśmy w Polsce płacić za iPhone’a jeszcze nigdy, pamiętajmy, że jest to oferta dla firm.

berrolia

Na razie w cenniku Plusa znajdziemy jedynie iPhone’a 5s w wersji 16 GB. Modeli 32 i 64 GB na razie brak, tak samo, jak iPhone’a 5c.

Nowy telefon Apple’a oferowany jest na razie jedynie firmom w promocji „Masz smartfon w bez limitu dla firm”:

omg-bez-limitu-dla-firm

Ceny iPhone’a w Plusie dla Firm (umowa na 24 miesiące) zaczynają się od 1720,77 zł w abonamencie za 180 zł  (221,40 zł z VAT) i rosną do 3442,77 zł w abonamencie za 90 zł (110,70 zł z VAT).

Klienci biznesowi, którzy chcą kupić nowego iPhone’a poza abonamentem, muszą zapłacić, uwaga, 5599 zł. To prawdopodobnie najwyższa oficjalna cena, jaką kiedykolwiek trzeba było w Polsce zapłacić za smartfona od Apple.

iphone-5s-w-plusie-dla-firm

Warto zauważyć, że zaraz za naszą zachodnią granicą, iPhone’a 5s 16 GB bez simlocka możemy kupić za 699 €, czyli około 2930 zł, czyli za połowę ceny w Plusie. Zakup w Niemczech opłaciłby się zatem mniejszym i średnim firmom nawet uwzględniając zwrot VATu i koszty podróży. Dla dużych firm taki wyjazd byłby jednak zapewne niepotrzebnym zawracaniem głowy.

Przypomnijmy, że przedwczoraj Play poinformował, że prawdopodobnie w ciągu kilku dni ujawni datę premiery iPhone’a 5s i 5c w swoje ofercie.

Zamiar dołączenia nowych iPhone’ów do swojej oferty ogłosił również T-Mobile.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić daty polskiej premiery nowych iPhonów.

Czytaj też:

Źródło: Gazeta.pl (dzięki, MG!)

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: