Black Friday 2013: obniżki cen w polskim Apple Online Store z okazji Czarnego Piątku

Tomek Czech   26 listopada 2013

czarny-piatek-apple-store

Tak, jak rok temu, z okazji Czarnego Piątku (Black Friday), Apple zaprasza do swojego internetowego sklepu na “jednodniowy festiwal zakupów”. W piątek, 29 listopada, firma obniży ceny niektórych produktów. Nie należy się spodziewać wielkich obniżek, Apple zazwyczaj tnie ceny umiarkowanej liczby produktów o nie więcej niż 10%. Tutaj możecie sprawdzić, jak wyglądało to w zeszłym roku.

berrolia

Specjalne ceny w polskim AOS będą obowiązywać wyłącznie 29 listopada od godziny 0:01 do 23:59 czasu GMT. Ceny promocyjne nie będą mogły być łączone z innymi ofertami. Dostawa wszystkich artykułów objętych promocją jest darmowa.

Oczywiście opublikujemy pełną listę przecenionych produktów, jak tylko Apple zdradzi szczegóły promocji.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z promocji z okazji Czarnego Piątku.

Źródło: Apple

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: