Black Friday 2013: karty upominkowe zamiast zniżek w Apple Online Store?

Marek Twejn   28 listopada 2013

karty-upominkowe-apple-black-friday

Według informacji, do których dotarł Mark Gurman z 9to5Mac, w tym roku z okazji Czarnego Piątku zamiast bezpośrednich zniżek, Apple zaoferuje karty upominkowe dodawane jako bonus przy zakupie wybranych produktów w Apple (Online) Store.

berrolia

Karty mają być oferowane zarówno przy zakupie urządzeń Apple, jak i akcesoriów. I tak na przykład, przy zakupie Maka otrzymamy kartę o wartości 1oo dol., iPada oraz droższych akcesoriów (jak Dropcam) 50 dol., natomiast do tańszych akcesoriów będę dodawane karty o wartości 25 dol.

Nie jest jednak przesądzone, czy oprócz kart, Apple nie zaoferuje jednocześnie tradycyjnych, bezpośrednich obniżek cen. Nie wiadomo też, czy karty bonusowe będą oferowane w Czarny Piątek jedynie klientom amerykańskiego Apple (Online) Store, czy będą obowiązywać również w innych krajach.

W polskim AOS specjalne oferty z okazji Czarnego Piątku będą obowiązywać jutro od godziny 0:01 do 23:59 czasu GMT. Dostawa wszystkich artykułów objętych promocją jest darmowa.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnej z promocji z okazji Czarnego Piątku.

 Podobne tematy: 

Źródło: 9to5Mac

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: