LTE w Orange: iPhone od marca, na iPadzie już działa

Tomek Czech   4 lutego 2014

lte-orange-polska-iphone

Wczoraj Orange rozpoczęła aktualizację oprogramowania (tzw. ustawień operatora), która umożliwi korzystanie z LTE na smartfonach. O ile LTE działa już na iPadach, aktualizacja dla iPhone’a prawdopodobnie pojawi się dopiero w marcu.

berrolia

Dostęp do sieci LTE Orange mają klienci korzystający ze Smart Planów Multi i Halo oraz planów biznesowych. Prócz tego wcześniej dostali go użytkownicy planów dla mobilnego internetu: Orange Free, Orange Free Set i Orange Free Net.

W zeszłym miesiącu, ustami rzecznika Wojtka Jabczyńskiego, Orange poinformowała, że w zasięgu tworzonej przez nią sieci LTE znalazło się 16% populacji kraju (głównie Warszawa i okolice), a liczba stacji obsługujących tę technologię dochodziła do 900.

Przypomnijmy, że w grudniu używanie LTE na iPhone’ach umożliwił Play.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji na temat rozwoju sieci LTE w Polsce.

Podobne tematy: 

Źródło: Orange

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: