iPhone 6: premiera już w czerwcu na WWDC?

Marek Twejn   28 lutego 2014

iphone 6

Kolejny dzień, kolejne plotki na temat nowego iPhone’a (6/Air?). Tym razem swoje trzy grosze dorzuca Abhey Lamba, analityk Mizuho Securities: według “azjatyckich i japońskich” źródeł Lamby, iPhone 6 ma być zaprezentowany już na czerwcowej WWDC, co pozwoliłoby firmie z Cupertino uniknąć problemów z dostępnością nowego modelu iPhone’a w czasie gorącego okresu świątecznego. Takie, nietrafione jak wiemy plotki, pojawiały się również w tamtym roku, ale mając w pamięci zeszłoroczne kłopoty z wyprodukowaniem przez Apple dostatecznej ilości iPhone’a 5s, nie można odmówić sensu takiej argumentacji.

Zdaniem analityka, linie produkcyjne w azjatyckich fabrykach Apple dostają sygnały o wcześniejszym niż w poprzednich latach rozpoczęciu produkcji podzespołów do nowego modelu iPhone’a, co miałoby oznaczać, że iPhone 6 pojawi się jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Lamba twierdzi też, że iPhone 6 będzie dostępny w kilku wersjach, różniących się wielkością wyświetlacza, która wynosić ma pomiędzy 4,7 a 5,5 cala. Jest to zgodne z wieloma pojawiającymi się ostatnio plotkami, także pochodzącymi z poważnych źródeł, że Apple wprowadzi w tym roku iPhone’a z większym ekranem.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji o nowym iPhonie.

Więcej o iPhonie 6:

Źródło: Cult of Mac, Street Insider
Grafika: OvalPicture

Z miłości do Apple

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: