Diana Photo – podwójna ekspozycja w trzy sekundy [polskie aplikacje iOS]

Marek Twejn   9 maja 2014

Diana Photo

Podwójna ekspozycja to jedna z ulubionych zabaw amatorów fotograficznych eksperymentów. Dla tych, którzy eksperymentują ze swoimi iFotografiami, Diana Photo, szczecińskiego studia STETTINER, może stać się ulubioną aplikacją. Według twórców, Diana Photo to “najszybsza i najprostsza aplikacja typu double exposure w App Store”, która pozwala stworzyć “wyjątkową kompozycję” w zaledwie 3 sekundy.

berrolia

3 sekundy?? Tak, wystarczy potrząsnąć iPhonem, a Diana sama losowo wybierze dwa zdjęcia z naszej galerii i stoworzy z nich efektowny mix.

diana-photo-for-iphone

Tym, którzy lubią eksperymentować z fotografiami w bardziej kontrolowany sposób, aplikacja pozwala oczywiście wybrać konkretne zdjęcia i dorzucić wybrane filtry.

Na Facebooku Diana oferuje też codzienne porady i wskazówki, jak tworzyć jeszcze ciekawsze kompozycje (w samej aplikacji dostępny jest też video tutorial).

Stworzone z pomocą Diany grafiki można oczywiście łatwo wrzucić do sieci społecznościowych (zapisać w galerii, otworzyć za pomocą innych aplikacji, etc.), a najciekawsze “nakładanki” Diana na bieżąco publikuje m.in. na Instagramie, Facebooku i Twitterze.

diana-photo-icon

Darmowa wersja aplikacji posiada ograniczenia w postaci znaków wodnych nakładanych na każdą kompozycję, limitu “shake’ów” i mniejszej ilości filtrów. Płatna wersja (1,79 €) jest pozbawiona tych ograniczeń.

A jak Wam się podoba moja kompozycja?

diana2

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić informacji o najciekawszych polskich aplikacjach w App Store.

Źródło: iTunes
Zdjęcie: @romanavram

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: