Word Lens kupione przez Google, wszystkie pakiety językowe dostępne za darmo

Tomek Czech   19 maja 2014

wordlens

Word Lens, świetna aplikacja do tłumaczenia tekstów w czasie rzeczywistym, została właśnie kupiona przez Google i z tej okazji deweloper udostępnia wszystkie pakiety językowe za darmo.

berrolia

Word Lens to jedna z najlepszych aplikacji do szybkiego tłumaczenia krótkich tekstów i napisów, szczególnie popularna wśród podróżników: żeby przetłumaczyć wybrany tekst (np. uliczny napis, opis dania z menu, nagłówek w gazecie) wystarczy uruchomić aplikację, skierować kamerę iPhone’a/iPada/iPoda touch na tekst, a na ekranie – w czasie rzeczywistym – zostanie nam wyświetlone tłumaczenie.

word-lens-app

Word Lens potrafi tłumaczyć z- i na angielski z niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rosyjskiego, francuskiego i włoskiego. Każdy pakiet językowy kosztował dotychczas 5 dol. Teraz twórcy aplikacji – Quest Visual, poinformowali, że na czas procesu przejmowania firmy przez Google wszystkie pakiety językowe będą dostępne za darmo.

Google prawdopodobnie zintegruje Word Lens ze swoim serwisem tłumaczeniowym Google Translate oraz wykorzysta używaną przez aplikację technologię w Google Glass (już teraz zresztą jest dostępna wersja aplikacji dla okularów Google).

Pobierz Word Lens z App Store za darmo.

WordLens_French

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić informacji o kolejnych obniżkach cen aplikacji iOS.

Źródło: Quest Visual, za MacRumors

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: