Naprawy gwarancyjne i wymiana iPhone’a zakupionego w Play, Orange lub T-Mobile teraz także w iMad i Cortland (aktualizowany)

Marek Twejn   14 lipca 2014

Gwarancyjne naprawy iPhone/iPad w iMad i Cortland

Regenersis, cieszący się złą sławą serwis gwarancyjny sprzętu Apple zakupionego u polskich operatorów komórkowych, właśnie stracił monopol na naszym rynku. iMad i Cortland poinformowały, że można już u nich naprawić lub wymienić objęte gwarancją iPhone’y i iPady kupione w salonach Play, Orange i T-Mobile.

berrolia

Do tej pory wszystkie polskie sieci komórkowe będące oficjalnymi partnerami Apple, korzystały jedynie z usług serwisu Regenersis, mocno krytykowanego za częste odmowy wykonania napraw gwarancyjnych i utrudnianie wymiany wadliwego sprzętu na nowy. Cieszy więc, że operatorzy komórkowi zerwali monopol polskiego oddziału brytyjskigo molocha i zaufali w końcu sprawdzonym, uznanym polskim serwisom.

Zarówno iMad, jak i Cortland, to autoryzowane, powszechnie pozytywnie oceniane serwisy sprzętu Apple. Oba dokonują napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Salony iMad znajdziecie w Krakowie na ul. Filipa 13 oraz w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 4. Działający na rynku od 1992 r. (!) Cortland ma salony w Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu (adresy tutaj).

cortland-imad-iphone

Przypominamy, że zarówno iPhone’y, jak i iPady, objęte są 12-miesięczną gwarancją producenta. Dodatkowo, polskie prawo konsumenckie gwarantuje nam bezpłatną naprawę albo wymianę towaru wadliwego lub niezgodnego z umową sprzedaży w terminie dwóch lat od daty zakupu.

Aktualizacja: Teraz również ESPO prowadzi serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu Apple kupionego od polskich operatorów komórkowych.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji ze świata Apple.

Źródło: iMad, Cortland

 

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: