iMad otwiera nowy autoryzowany serwis i salon Apple w Katowicach

Tomek Czech   12 sierpnia 2014

imad-salon-katowice

iMad, autoryzowany serwis i punkt sprzedaży produktów Apple, otwiera jutro swój trzeci salon. Po Krakowie i Warszawie, czas na Katowice.

berrolia

Od 13 sierpnia nowy salon otwarty będzie w samym centrum Katowic, przy ul. 3 Maja 21.

iMad to autoryzowany sprzedawca Apple (Apple Authorised Reseller), który na początku tego roku uzyskał status Apple Premium Service Provider, przyznawany przez Apple tylko najlepiej ocenianym przez klientów serwisom (bierze się tu pod uwagę czas realizacji napraw oraz ich jakość, a także profesjonalizm kadry).

Od lipca w iMadzie można dokonywać napraw gwarancyjnych lub wymian iPhone’ów i iPadów kupionych u polskich operatorów komórkowych (Play, Orange, T-Mobile, Plus).

Salony iMad znajdziecie też w Krakowie na ul. Filipa 13 oraz w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 4.

Katowicki serwis iMad będzie drugim, obok działającego od lutego tego roku salonu Cortland, autoryzowanym serwisantem Apple w Katowicach.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić najnowszych informacji ze świata Apple.

Źródło: iMad

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: