Premiera Apple Watch dopiero wiosną 2015

Tomek Czech   3 listopada 2014

kolekcje-apple-watch

Apple zapowiedział premierę Apple Watch na “początek 2015” i według wielu doniesień miał być to luty 2015 r., tuż przed Walentynkami. Teraz wiemy jednak, że inteligentny zegarek od Apple pojawi się w sprzedaży najprawdopodobniej nie wcześniej niż w marcu.

berrolia

Angela Ahrendts, szefowa sieci sklepów Apple, w przesłanym do pracowników wideo ujawniła, że premiera Apple Watch odbędzie się “wiosną”. Przygotowując pracowników do wzmożonej pracy w okresie nadchodzącego sezonu zakupowego, Ahrendts stwierdziła:

Teraz wkraczamy w świąteczny sezon zakupowy, potem będzie Chiński Nowy Rok, a następnie, na wiosnę, premiera nowego zegarka.

Jest więc prawie pewne, że Apple Watch pojawi się w sprzedaży po Chińskim Nowym Roku (19 lutego). Początek kalendarzowej wiosny to 21 marca 2015, więc jeśli mielibyśmy sztywno trzymać się dat, premiera Apple Watch odbędzie się nie wcześniej, niż pod koniec marca 2015.

Więcej o Apple Watch:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o Apple Watch.

Źródło: 9to5Mac

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: