TechCamp#21: spotkanie ekspertów i pasjonatów technologii mobilnych już 20 listopada w Krakowie

Tomek Czech   12 listopada 2014

TechCamp #21 Kraków

TechCamp to cykl spotkań entuzjastów nowych technologii, którego ideą jest wymiana doświadczeń pomiędzy profesjonalistami i osobami stawiającymi pierwsze kroki w branży technologicznej. Uczestnicy już od 4 sezonów eksplorują świat programowania, grafiki, animacji i wszelkich trendów, które wkraczają do świata IT. Najbliższe spotkanie będzie poświęcone technologiom mobilnym i odbędzie się 20 listopada w Krakowie. ThinkApple jest patronem medialnym wydarzenia.

berrolia

Zastanawiałeś się kiedyś co może mieć wspólnego ze sobą mobile, bambusowa chata i bankowość? Otóż okazuje się, że całkiem sporo, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą rozwiązania wykorzystujące technologiczne narzędzia.

O tym nietypowym połączeniu podczas TechCampu#21 opowie Krzysztof Kogutkiewicz z Miquido. Ponadto, od specjalistów z Grupy Unity będzie można dowiedzieć się jak stworzyć nowoczesną aplikację z intuicyjnym interfejsem, dopasowaną do najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych.

Uczestnicy będą też mieli szansę wzięcia udziału w „Starciu Tytanów”, podczas którego doświadczeni developerzy odkryją kulisy swojej pracy z najpopularniejszymi systemami.

iOS, Android oraz Windows Phone zostaną przeanalizowane od strony kodu, a uczestnicy dowiedzą się jakim wyzwaniom muszą sprostać developerzy.

Spotkania w ramach TechCampu są bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja na stronie organizatora, który, oprócz “merytoryki na najwyższym technologicznym poziomie” zapewnia luźną atmosferę i gorącą pizzę dla wszystkich uczestników.

TechCamp odbywa się w Krakowie i we Wrocławiu. Oto terminy następnych spotkań:

Kraków
TechCamp#21 Mobile 20.11.2014
TechCamp#24 JAVA 15.01.2015
TechCamp#25 PHP 05.03.2015
TechCamp#28 .NET 28.05.2015

Wrocław
TechCamp#22 C/C++ 26.11.2014
TechCamp#23 JAVA 14.01.2015
TechCamp#26 PHP 12.03.2015
TechCamp#27 .NET 15.04.2015

Na TechCamp#21 zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Miquido, Kei.pl, Pracuj.pl oraz partnerem strategicznym Województwem Małopolskim.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: TechCamp

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: