Beats prezentuje bezprzewodowe słuchawki Solo2 Wireless

Tomek Czech   12 listopada 2014

słuchawki beats solo2 wireless

Zachęcony sukcesem słuchawek Solo2, Beats ogłosił dziś wprowadzenie na rynek ich bezprzewodowej wersji – Solo2 Wireless. To pierwszy nowy produkt od Beats odkąd firma została kupiona przez Apple w maju tego roku.

berrolia

Solo2 Wireless są wyposażone w technologię Bluetooth i pozwalają na słuchanie muzyki w odległości do około 10 metrów od źródła dźwięku.

Używając umieszczonych na słuchawkach przycisków, w tym kultowego przycisku “b”, możemy regulować głośność, przeskakiwać utwory i odbierać połączenia telefoniczne (słuchawki mają wbudowany mikrofon).

Bateria ma wytrzymać do 12 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki. W przypadku rozładowania baterii, możemy podłączyć specjalny kabel RemoteTalk i ładować słuchawki dalej słuchając muzyki.

Solo2 Wireless będą dostępne jeszcze w listopadzie za $299.95 (na razie tylko w USA) w kolorze czerwonym, czarnym, białym oraz niebieskim.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Beats

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: