Mobile Trends Conference 2015 i Targi Mobile-IT – zapowiedź

Tomek Czech   14 listopada 2014

Mobile Trends Conference 2015

W dniach 11-13 lutego 2015 r. w Krakowie odbędzie się czwarta edycja Mobile Trends Conference, jednej z największych w Polsce konferencji poświęconych zagadnieniom mobilnym. Będą jej towarzyszyć Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych „Mobile-IT”, których tematem przewodnim będzie efektywne wykorzystanie technologii mobilnych w sektorze prywatnym i publicznym.

ThinkApple jest patronem medialnym wydarzenia.

berrolia

Podczas konferencji odbędzie się ponad 30 prelekcji, na których zaprezentują się “eksperci z najlepszych firm z branży IT” z całej Polski. Wydarzenie będzie też zapewne doskonałą okazją do networkingu – organizatorzy planują udział 300-400 osób każdego dnia.

W tym roku konferencja podzielona będzie na trzy części:

  • Development Day (11 lutego): podczas którego poznasz najnowsze trendy i tajniki tworzenia stron i aplikacji mobilnych;
  • Inspiration Day (12 lutego): kiedy zaproszeni eksperci skupią się na inspirowaniu i motywowaniu zarówno deweloperów, jak i marketingowców;
  • Business Day (13 lutego): podczas którego będą poruszane tematy takie jak: marketing mobilny, m-commerce, m-payment, m-learning czy mobile advertising.

Swoją obecność  podczas Inspiration Day potwierdzili już m.in. Natalia Hatalska, Piotr Konieczny, Roman Łoziński, Michał Sadowski i Paweł Tkaczyk.

Podczas uroczystej gali po raz kolejny zostaną również wręczone nagrody Mobile Trends Awards za najbardziej oryginalne, innowacyjne i efektywne rozwiązania oraz kampanie mobilne. Zgłoszenia można nadsyłać do 5 stycznia 2015.

W dniach 12-13 lutego odbędzie się również druga edycja Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych „Mobile -IT”, podczas których zaprezentują się wystawcy z takich branż, jak:

  • Urządzenia mobilne (smartfony, tablety, wearables)
  • Chmura i outsourcing IT
  • Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstw
  • Bankowość i płatności mobilne
  • Oferta dla sektora publicznego
  • M-marketing i M-commerce
  • Sprzęt i infrastruktura sieciowa

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji i Targów znajdzie na www.2015.mobiletrends.pl.

Bilety można kupić tutaj (do 17 listopada w obniżonej cenie).

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Mobile Trends

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: