Poznaj prelegentów Mobile Trends Conference 2015

Tomek Czech   11 grudnia 2014

mobile-trends-conference-2015

Lista prelegentów Mobile Trends Conference 2015, zapowiadającej się na wielkie wydarzenie w świecie technologii mobilnych, wydłuża się z dnia na dzień. To dobry moment, by poznać ekspertów z najlepszych firm z branży IT, z którymi będzie się można spotkać w lutym w Krakowie.

berrolia

Więcej o konferencji dowiesz się tutajThink Apple jest patronem medialnym wydarzenia.

Wybrani prelegenci Mobile Trends Conference 2015:

Piotr Biegun – założyciel Whalla Labs, jeden z organizatorów Startup Weekend Poznań i Hive61. Na co dzień zajmuje się analizą procesów biznesowych i projektowaniem rozwiązań technicznych zwiększających ich efektywność, w tym aplikacji mobilnych.

Michał Giera – współzałożyciel agencji Snapp – jednej z pierwszych w Polsce agencji zajmujących się promocją aplikacji mobilnych.

Natalia Hatalska – pomysłodawczyni wielu kampanii opartych na niestandardowych działaniach reklamowych, nagrodzonych w konkursach reklamowych. Członkini Rady Ekspertów Think Tank. Felietonistka magazynu Sukces. Nagrodzona przez Geek Girls Carrots Srebrną Marchewką za bycie wzorem kobiety zajmującej się nowymi technologiami. Autorka bloga hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce.

Adam Jesionkiewicz – inwestor, wizjoner i przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem w nowych technologiach. Jest współzałożycielem i dyrektorem zarządzający Ifinity.

Piotr Konieczny –  założyciel Niebezpiecznik.pl, firmy doradczej konsultującej projekty informatyczne pod kątem bezpieczeństwa. Od 11 lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu sieci oraz serwisów internetowych.

Monika Mikowska – dyrektorka zarządzająca agencji mobee dick, specjalizującej się w projektowaniu rozwiązań mobilnych. Autorka popularnego bloga jestem.mobi. Orędowniczka idei 3P – Pięknych, Prostych i Praktycznych rozwiązań mobilnych. Współautorka książki “E-marketing”, wydanej przez PWN.

Szymon Niemczura – CEO i współzałożyciel krakowskiego startupu Kontakt.io, zajmującego się produkcją beaconów oraz projektowaniem rozwiązań biznesowych opartych o chmurę i beacony.

Bartłomiej Postek – założyciel i prezes firmy Funmedia – edukacyjnego wydawnictwo multimedialnego. Twórca flagowego produktu do nauki języków obcych online – kursu LERNI. Wyróżniony w konkursie “Globalni Liderzy Przyszłości” organizowanego przez Think Tank “Poland Go Global!”.

Michał Sadowski – założyciel i Prezes Brand24, firmy zajmującej się monitoringiem internetu. Autor bestsellerowej książki “Rewolucja Social Media”. Programista i grafik. Bloger i komentator zjawisk związanych z internetem.

Michał Szczepanik –  lider zespołu Good for Enterprice – największego mobilnego klienta emaliowego dla biznesu.

Paweł Tkaczyk – buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą i Grupą Allegro. Z Markiem Jankowskim prowadzi podcast „Mała wielka firma”, w którym pomaga ludziom w prowadzeniu własnych firm. Jest autorem dwóch książek: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja” oraz wielu artykułów z zakresu budowania silnej marki. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media.

Marcin Zaremba – wspołtwórca magazynu o biznesie technologicznym – Proseed; były head of business w agencji Lovemobile (grupa o2) i szef produktów mobilnych o2, wykładowca na kierunkach związanych z biznesem internetowym (m.in na Uczelni Łazarskiego i Akademii Leona Koźmińskiego), szkoleniowiec IAB. Współtwórca i wykładowca AppAcademy.pl. 46 na liście 50 kreatywnych w polskim biznesie według magazynu Brief.

Pełną listę i więcej informacji o prelegentach znajdziesz na stronie konferencji.

Czwarta edycja Mobile Trends Conference, jednej z największych w Polsce konferencji poświęconych zagadnieniom mobilnym, odbędzie się w dniach 11-13 lutego 2015 r. w Krakowie.

Towarzyszyć jej będą Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych „Mobile-IT”, których tematem przewodnim będzie efektywne wykorzystanie technologii mobilnych w sektorze prywatnym i publicznym.

Wszystkie szczegóły dotyczące Konferencji i Targów znajdziecie na www.2015.mobiletrends.pl.

Zarejestrować się można tutaj, a kupić bilety – tutaj.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: