iDream otwiera pierwszy salon Apple Premium Reseller w Toruniu

Marek Twejn   10 marca 2015

salon-idream

Już w czwartek, 12 marca, iDream otworzy swój pierwszy salon w Toruniu. Będzie to jednocześnie pierwszy autoryzowany salon sprzedaży produktów Apple (Apple Premium Reseller) w tym mieście.

berrolia

Nowy salon iDream znajdziecie w centrum handlowym Atrium Copernicus, przy ul. Żółkiewskiego 15.

W dniach 12-15 marca w salonie będą się odbywały towarzyszące otwarciu imprezy, eksperci iDream przybliżą odwiedzającym rozwiązania Apple, a kupującym zaoferowane zostaną rabaty na sprzęt Apple.

W czwartek w salonie odbędzie się pokaz toruńskiego rysownika Marcina Treichela, który pokaże m.in. jak tworzyć rysunki przy pomocy iPada lub tabletu Wacom. Będzie też można napić się kawy ze Scanomatu, czyli urządzenia, z którego kawę zamawiamy przy pomocy iPhone’a lub iPada.

W piętek 13 marca w salonie odbędą się pokazy robotów, dronów, kostki Dice +, Sphero i innych urządzeń sterowanych za pomocą iPhone’ów lub iPadów.

W czwartek i piątek iDream zaoferuje 5 % zniżki na iPady.

W sobotę 14 marca odbędzie się całodniowa impreza oficjalnego otwarcia salonu, podczas której będzie można m.in. posłuchać miksowanej na żywo na iPadzie muzyki, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz skorzystać z 10% zniżki na komputery Apple.

W niedzielę 15 marca w salonie będzie odbywał się konkurs „Zrób zakochane selfie”. Nagrodą za najlepsze zdjęcie będzie iPod Shuffle. W tym dniu w salonie obowiązywać będzie 15% zniżka na akcesoria.

Szczegółowy plan otwarcia salonu znajdziecie na stronie iDream oraz na profilu toruńskiego salonu na Facebooku.

Pierwszy salon iDream powstał w czerwcu 2013 r. w Bydgoszczy. Po uruchomieniu punktu w Toruniu, sieć będzie miała już 8 salonów: poza Toruniem, także w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie. W tym roku Eurotel (właściciel marki iDream) planuje jeszcze otwarcie kolejnych dwóch salonów.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy iDream.pl. Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich salonach.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: iDream

 

 

 

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: