Rusza kolejna edycja 4Developers

Tomek Czech   19 marca 2015

4developers-20154Developers jest multidyscyplinarną konferencją skierowaną do programistów oraz wszystkich osób związanych z rozwojem IT, zarówno doświadczonych specjalistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tą dyscypliną. Najbliższa edycja 4Developers 2015 zaplanowana jest na 20 kwietnia i odbędzie się na terenie Hotelu Gromada w Warszawie.

ThinkApple jest patronem medialnym wydarzenia. Razem z organizatorami przygotowaliśmy 15% zniżkę dla naszych czytelników chcących wziąć udział w konferencji (szczegóły poniżej).

berrolia

Głównym celem organizatora konferencji jest stworzenie platformy – miejsca spotkań społeczności zainteresowanych tematami technologicznymi.

Organizatorzy podkreślają, że z roku na rok zainteresowanie konferencją rośnie, a wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę gości. W tym roku przewidziana jest rekordowo duża liczba uczestników –  możemy się spodziewać ponad 800 specjalistów z różnych dziedzin dotyczących oprogramowania.

Wśród prelegentów poprzednich odsłon 4Developers pojawiły się znane nazwiska, takie jak Sławomir Sobótka z Bottega IT Solutions czy Wojtek Dworakowski – konsultant bezpieczeństwa IT, z którym wywiad można obejrzeć tutaj.

W ubiegłorocznej odsłonie największą popularnością cieszyły się sesje PHP, front-end, architektury aplikacji, IT Project Management oraz ścieżka Soft Skills, która znalazła się w agendzie po raz pierwszy.

Zachęcamy do odwiedzenia kanału Youtube, który obrazuje najciekawsze momenty z poprzedniej edycji 4Developers.

W tym roku organizator przygotował kilka ścieżek tematycznych: w planach jest poruszenie tematów dotyczących języków oprogramowania, technologii mobilnych, UX, architektur aplikacji i produkcji gier.

Nie zabraknie też możliwości pozyskania praktycznych kompetencji, takich jak zarządzanie projektami IT czy umiejętności prezentacji i rozmowy z przedstawicielami biznesu.

Agenda konferencji jest dostępna tutaj.

Wszystkie aktualności dotyczące 4Developers i najświeższe trendy z dziedziny IT możecie śledzić na profilu 4Developers na Facebooku i Twitterze.

Specjalnie dla naszych czytelników dostępna jest 15% zniżka na udział w konferencji  – podczas rejestracji wystarczy podać kod “media_15”.

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: