Planujesz zakup Apple Watch już 24 kwietnia? Koniecznie zrób rezerwację

Tomek Czech   26 marca 2015

watchkit

Jesteśmy przyzwyczajeni, że aby kupić nowy model iPhone’a już w dniu premiery, musimy mieć rezerwację. W tzw. wolnej sprzedaży nowych telefonów w tym dniu praktycznie nie ma. Prawdopodobnie tak samo będzie w przypadku Apple Watch. Według informacji Marka Gurmana z 9to5Mac, ilość dostępnych sztuk zegarka w amerykańskich Apple Stores będzie bardzo ograniczona i kupienie go bez wcześniejszej rezerwacji będzie niezwykle trudne, albo w ogóle niemożliwe.

berrolia

Możemy się więc spodziewać, że podobnie będzie w innych krajach (w tym w Niemczech, gdzie zapewne wybierze się najwięcej Polaków), gdzie dostępność produktów jest zazwyczaj jeszcze mniejsza niż w USA.

Jeśli więc wybierasz się po Apple Watch już 24 kwietnia do któregoś z dziewięciu krajów (Australia, Chiny, Francja, Hong Kong, Japonia, Kanada, Niemcy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania), koniecznie zrób rezerwację już w pierwszym możliwym dniu, czyli 10 kwietnia.

Od 10 kwietnia będzie też można obejrzeć Apple Watch w sklepach Apple w dziewięciu wyżej wymienionych krajach. Podczas 15 minutowej, indywidualnej sesji, będziemy mogli przymierzyć zegarek i wypróbować jego działanie. Będziemy też mogli od razu zrobić rezerwację, ale bez pewności, że zegarek dostaniemy już 24 kwietnia. Rezerwacja takiego spotkania nie będzie konieczna, ale możliwa (online, również od 10 kwietnia).

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Więcej o Apple Watch:

Źródło: 9to5Mac

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: