KOLOS – pierwsza kierownica dla iPada

by Kuba on 27 marca 2015

kolos-kierownica-ipad

Lubisz grać w gry wyścigowe na iPadzie, w Real Racing nie ma już dla Ciebie rzeczy niemożliwych, ale do pełni szczęścia brakuje Ci prawdziwej kierownicy? KOLOS to dokładnie to, czego potrzebujesz.

berrolia

KOLOS to według deweloperów “pierwsza kierownica wyścigowa do iPada”. Cóż, wiemy, że to nie do końca prawda, KOLOSa nazwalibyśmy “pierwszą prawdziwą i prawdopodobnie najlepszą kierownicą do iPada”.

KOLOS pozwala na bezpieczne zamontowanie iPada w środku urządzenia i jest skonstruowany tak, żeby tablet nie ograniczał nam ruchów, a nasze dłonie nie zasłaniały głośników i miały łatwy dostęp do wszystkich funkcji gry. Można go używać z każdym 9,7-calowym iPadem.

Kierownica może być zamontowana na specjalnej podstawce montowanej na biurku, albo używana osobno, np. dla wygodnego grania na kanapie.

Jeżeli zastosujemy ją do gier wspierających AirPlay, możemy grać na ekranie telewizora (dzięki Apple TV), bez potrzeby uruchamiania konsoli.

KROOS właśnie rozpoczął kampanię na KickStarterze. Cena urządzenia to 45 dol. (dla pierwszych 100 wpierających, poźniej cena wzrasta do… 49 dol.), planowany czas dostawy – grudzień.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: KickStarter, za Cult Of Mac

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: