iPhone 6c – pierwsze zdjęcia?

by Kuba on 30 marca 2015

iPhone-6C

W serwisie Future Supplier pojawiły się zdjęcia rzekomo przedstawiające tylną obudowę iPhone’a 6c, którego według plotek Apple miałby wprowadzić na rynek jesienią, wraz z iPhonem 6s i 6s Plus.

berrolia

Jeśli zdjęcia okazałyby się prawdziwe, iPhone 6c miałby plastikową obudowę, niemal identyczną jak w iPhonie 5c – jedyne różnice obejmowałby tylko otwór lampy błyskowej (owalny, zamiast okrągłego) oraz otwory w obrębie głośnika i mikrofonu (więcej otworów w iPhonie 6c).

iPhone-6C-Rear-Housing-2

Kilka dni temu Digitimes informował, że Apple zaprezentuj jesienią trzy nowe modele telefonów – iPhone’a 6s, 6s Plus oraz 4-calowego iPhone’a 6c. Wszystkie trzy mają być wyposażone w NFC, Touch ID i wyświetlacze wykonane z Corning Gorilla Glass. W iPhone’ach 6s i 6s Plus ma znaleźć się procesor A9, natomiast model 6c ma być wyposażnoy w chip A8 (który obecnie znajdziemy w iPhone’ach 6 i 6 Plus).

Według wcześniejszych plotek, przyszłe modele iPhone’a będą wyposażone w wyświetlacze wspierające technologię Force Touch, zastosowaną w Apple Watch oraz w 12-calowym MacBooku.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: Future Supplier, za 9to5Mac

Link to our Facebook Page
Link to our Rss Page
Link to our Twitter Page
Link to our Youtube Page

Previous post:

Next post: