Konferencja 4Developers rośnie w siłę (podsumowanie)

Tomek Czech   8 maja 2015

4developers2015

Za nami 7. edycja jednej z największych konferencji programistycznych w Polsce. 4Developers w tym roku pobiło swoje własne rekordy: ponad 950 uczestników, 15 ścieżek tematycznych i jeszcze szersze grono prelegentów – to wszystko mogliśmy obserwować 20 kwietnia w warszawskim Hotelu Gromada Airport.

Think Apple było patronem medialnym wydarzenia

berrolia

Konferencja w tym roku jeszcze mocniej podkreśliła swój interdyscyplinarny charakter. Dzięki aż 15 ścieżkom tematycznym mieliśmy możliwość wysłuchania prelekcji przygotowanych przez cenionych specjalistów z różnych działów IT. Zdaniem uczestników konferencji najlepiej wśród prelegentów wypadli Aurelio de Rosa, Jarosław Pałka oraz Sławomir Sobótka. Uznaniem słuchaczy cieszyli się także Mariusz Gil i Maciej Lasyk.

7. edycja 4Developers przebiegła w niezwykle przyjaznej atmosferze: pełne sale podczas wykładów, szeroko rozwinięty networking i dużo dobrej zabawy. Najmocniejszym punktem programu były merytoryczne wykłady, które w tym roku poruszały bardzo szeroki wachlarz tematów.

Uczestnicy podkreślali jak ważna jest dla nich możliwość uczestniczenia w prelekcjach, które poruszały różnorodne języki kodowania oraz w warsztatach szlifujących praktyczne umiejętności.

Uczestnicy dobrze ocenili też organizację całego przedsięwzięcia, w tym catering oraz darmowe piwo.

W przeddzień konferencji, w Bowl – Pubie odbyło się Before Party, na którym bawiło się ponad 100 uczestników 4Developers. Luźna atmosfera imprezy sprzyjała integracji i okazała się miłą zapowiedzią tego, co działo się już podczas konferencji.

Zapraszamy na 4Developers 2016 już za rok.

Zdjęcia: 4Developers

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: