Apple Watch: Wy pytacie, my odpowiadamy

Tomek Czech   7 maja 2015

apple-watch-black

Testujemy Apple Watch już od prawie dwóch tygodni. Rezultatami dzielimy się tu na stronie, na Twitterze i Facebooku, niedługo opublikujemy pełną recenzję. Nie sposób jednak podzielić się z Wami absolutnie wszystkimi spostrzeżeniami, na pewno interesuje Was też wiele rzeczy, o których nie wspomnieliśmy.

Dlatego otwieramy Q&A.

berrolia

Chcesz wiedzieć, czy Apple Watch nosi się wygodnie? Jakich aplikacji w praktyce używa się najczęściej? Czy nie irytuje nas bombardowanie powiadomieniami? Czy granie na małym ekraniku ma sens? Czy z nowiutkim, lśniącym Apple Watch jest szpan pod remizą? Pytaj! Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Pytać najlepiej w tym wątku na Twitterze (tam na pewno odpowiemy najszybciej).

Możesz też zadać pytanie w komentarzach pod tym postem na Facebooku. A jeśli nie lubisz portali społecznościowych, możesz pytać w komentarzach pod tym postem.

Ruszamy!

iDream

Jeśli zamiast pytać, wolisz poczytać:

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: