Konkurs Think Apple i iDream rozstrzygnięty

Tomek Czech   12 maja 2015

konkurs_idream3

Serwis iDream w Bydgoszczy połączony jest z kawiarnią Mitte, więc odpowiedź na pierwsze konkursowe pytanie brzmiała oczywiście: “kawa” (odpowiedź “pyszna kawa”, choć jak najbardziej poprawna, nie była niestety wyżej punktowana). Na to pytanie wszyscy odpowiedzieli poprawnie, zwycięzców wybraliśmy więc spośród osób, które w najciekawszy sposób odpowiedziały za co najbardziej cenią sprzęt Apple.

berrolia

Oto wyniki:

Nagroda główna – słuchawki Bang & Olufsen Beo Play FORM 2: Mateusz Majewski

Za Steve’a, za “one more thing, za pierwszego iPhone’a, za “amazing” ive’a, za iPoda Classic, magię pierwszego iPada, za niesamowite iMac’i w 5 kolorach z uchwytnikiem, za mój fanatyzm i część mojego życia.

Nagrody dodatkowe:

  • słuchawki JBL J55i: Martynika Martinovna

Lans, hipsterstwo, wykwintny smak kwaśnego jabłka z cynamonem, smukła linia, bezpretensjonalny wdzięk i wysokiej klasy dźwięk. Potencjał multimedialny, nonszalancja wykończona chromem, orgazm pikseli. A tak serio… Nieistotne, czy pracuję z dźwiękiem, filmem, grafiką, czy 3D. Procesuje szybko, śmiga gładko w wielości środowisk i softów. To musi być miłość.

  • elektroniczna kostka Dice+: Robert Czerkawski

Cenię za to że jak dzwoni telefon to dzwoni komputer. Za to że kiedy ide spać macbook idzie również spać i wstaje razem ze mną, bez restartów, bluskrinów i innych aktualizacji antywirusa. Za to że wywaliłem kupę kasy na przeglądanie fejsbuka i wcale ale to wcale nie żałuję. Za to że pokochałem slowmotion od pierwszego wejrzenia. Za to że moje posiedzenia w toalecie weszły na wyższy poziom. Za to że przedwczoraj okazało się że zrobiłem 15km i 470m na nogach z telefonem w dłoni a przy okazji zrobiłem jakieś 100 zdjęć a to wszystko dzięki wiadomej aplikacji. Za to że kiedy poproszę mój telefon aby przypomniał mi o oddzwonieniu do osób które próbowały połączyć się ze mną w ciągu dnia, to robi w momencie kiedy wychodzę z pracy a jeśli nadal to olewam mój komputer zrobi to ponownie kiedy przed nim usiądę już po powrocie do domu. Za to że po prostu to wszystko działa. Bez obaw i zmian co dwa lata.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

iDream, fundator nagród w konkursie, zaprasza do autoryzowanego serwisu sprzętu Apple w Bydgoszczy (sprzęt można wysłać kurierem z całej Polski), sieci salonów Apple Premium Reseller w 8 miastach oraz do sklepu internetowego iDream.pl.

ThinkApple_logo

idream_apr_logo

SANTA WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: