Plotka: nowy 15-calowy MacBook Pro i 27-calowy iMac w sprzedaży już w tym tygodniu

Tomek Czech   18 maja 2015

nowy-macbook-pro-imac

Według informacji zdobytych przez francuską stronę MacG, już w środę na rynku pojawią się nowe modele 15-calowego MacBooka Pro i 27-calowego iMaca.

berrolia

MacG nie zdobyła żadnych informacji dotyczących specyfikacji technicznej nowych modeli, ale należy się spodziewać nowych procesorów – Intel Core piątej generacji oraz nowej grafiki – Intel Iris Graphics 6100, czyli tych nowości, które w marcu pojawiły się w nowym 13-calowym MacBooku Pro.

15-calowy MacBook Pro zostałby prawdopodobnie dodatkowo wyposażony w gładzik Force Touch, który znamy już z 13-calowej wersji MBP oraz 12-calowego MacBooka.

Jeżeli nowe komputery rzeczywiście pojawią się w sprzedaży, należy się niestety spodziewać nowych, wyższych cen w Polsce: w marcu, dostosowując cennik do wyższego kursu dolara wobec złotego, Apple podniosło ceny wielu produktów (w tym nowych MacBooków) w polskim Apple Online Store (w związku z tym wzrosły również ceny sprzętu Apple u autoryzowanych dystrybutorów).

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji o nowych Macach.

iDream

Podobne tematy:

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacG, za 9to5Mac

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: