“Steve Jobs” bije rekordy popularności w USA, Polska premiera 13 listopada

Marek Twejn   12 października 2015

“Steve Jobs”, najnowszy film o legendarnym założycielu Apple, bije tegoroczne rekordy popularności w USA. Według raportu Deadline, w pierwszy weekend film zarobił ponad pół miliona dolarów, chociaż wyświetlany jest na razie jedynie w czterech kinach. Ze średnim wynikiem 130 tys. dol. na kino, film plasuje się na pierwszym miejscu wśród tegorocznych premier i na piętnastym na liście najbardziej kasowych premier wszech czasów.

berrolia

Polska premiera filmu Danny’ego Boyle’a, według scenariusza Aarona Sorkina, odbędzie się 13 listopada. Obraz będzie można zobaczyć przedpremierowo już 25 października w ramach American Film Festival we Wrocławiu. Przedsprzedaż biletów zaczyna się już jutro.

Na tym samym festiwalu będzie też wyświetlany wzbudzający kontrowersje dokument “Steve Jobs: The Man in the Machine” (pokazy 22 i 23 października).

Tymczasem 21 października, nakładem Wydawnictwa Insignis, ukaże się polskie tłumaczenie głośniej książki “Droga Steve’a Jobsa” (Becoming Steve Jobs). Think Apple jest patronem medialnym publikacji. Już niedługo opublikujemy recenzję najnowszej biografii Jobsa, a po premierze możecie spodziewać się konkursów, w których do wygrania będzie kilka egzemplarzy książki.

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Deadline, za 9to5Mac

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: