Apple TV 4 dostępne od 26 października

Marek Twejn   20 października 2015

AppleTV-4G

Podczas wczorajszej konferencji WSJDLive, Tim Cook zdradził, że nowe Apple TV trafi do sprzedaży w następny poniedziałek, 26 października. Pierwsze egzemplarze powinny trafić w ręce klientów pod koniec przyszłego tygodnia.

berrolia

Na wrześniowym evencie Apple ogłosiło, że Apple TV 4 będzie dostępne w 80 krajach jeszcze w październiku, więc możemy się spodziewać, że już za tydzień trafi również na polski rynek (choć na polskich stronach Apple nie ma jeszcze nawet informacji o nowym modelu).

Apple TV 4-tej generacji będzie wyposażone w nowy system operacyjny – tvOS, własny App Store, Siri (choć nie w Polsce) i całkowicie nowy pilot z gładzikiem, żyroskopem, akcelerometrem i złączem Lightning.

Ceny w USA to 149 dol. za model 32 GB i 199 dol. za 64 GB. Według nieoficjalnych informacji, w Polsce nowe Apple TV będzie kosztowało odpowiednio 779 zł i 1029 zł.

Na wczoraajszej konferencji Cook zdradził też, że Apple Music ma 15 mln subskrybentów, z czego 6,5 mln zdecydowało się płacić za usługę po zakończeniu okresu próbnego.

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych wiadomości ze świata Apple.

Przeczytaj też: 

Źródło: 9to5Mac

Produkty Apple w super cenach

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: