“Droga Steve’a Jobsa” już w księgarniach

Marek Twejn   20 października 2015

jobs-droga

Do księgarń w całym kraju trafia właśnie dzieło Brenta Schendlera i Ricka Tetzeliego – Droga Steve’a Jobsa (Becoming Steve Jobs). Wydana przez Wydawnictwo Insignis, to kolejna – po Stevie Jobsie Waltera Isaacsona –  głośna i ważna biografia twórcy firmy Apple. Droga… obiecuje pokazać Jobsa w innym świetle, zrywając z utrwalonym w mediach wizerunkiem geniusza i drania.

berrolia

Droga Steve’a Jobsa to pasjonująca opowieść o ewolucji Jobsa, który z nieodpowiedzialnego, targanego emocjami przedsiębiorcy stał się wizjonerem, przywódcą i twórcą najdroższej marki na świecie.

Biografia pióra Schendlera i Tetzeliego to również bardzo osobista i emocjonalna książka, odkrywająca nieznane dotąd oblicze Jobsa i prezentująca go w relacjach z innymi – rodziną, najbliższymi współpracownikami i konkurentami z branży.

Schlender i Tetzeli – obaj bliscy znajomi Steve’a, piszący o nim i o Apple od lat dla „Wall Street Journal” i „Fortune” – na potrzeby książki przeprowadzili wywiady m.in. z Laurene Jobs, Billem Gatesem, Timem Cookiem, Eddym Cue i Jonym Ive’em.

Żywy język, sensacyjna narracja, relacje z pierwszej ręki oraz inspirujące historie powstawania i upadku fortun Doliny Krzemowej, a także porywający opis burzliwych dziejów rozwoju branży komputerów osobistych i elektroniki użytkowej to z pewnością mocne strony trafiającej na polski rynek nowej, zupełnie innej biografii Jobsa, która znakomicie uzupełnia dzieło Waltera Isaacsona i w znaczący sposób poszerza perspektywę postrzegania jednej z najbardziej kreatywnych osobowości naszych czasów.

Think Apple jest patronem medialnym publikacji. Już jutro opublikujemy recenzję najnowszej biografii Jobsa. A już niedługo ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będzie kilka egzemplarzy książki.

droga steve jobs

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: informacja prasowa

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: