iPhone 6c na pierwszym wideo?

Tomek Czech   21 stycznia 2016

iphone-6c

Blogerzy z chińskiej strony M.I.C. Gadget twierdzą, że weszli w posiadanie egzemplarza testowego nowego, 4-calowego iPhone’a, którego premiera – według wielu doniesień – ma odbyć się w marcu tego roku, i który najprawdopodobniej będzie się nazywał “iPhone 6c“.

berrolia

Widoczny na zamieszonym na M.I.C. Gadget filmie iPhone wygląda identycznie jak iPhone 6/6s, ale wydaje się być od niego trochę mniejszy. Trudno zweryfikować jednak, czy to rzeczywiście model 4-calowy, bo na nagraniu nie pojawiają się inne modele iPhone’ów, które pozwoliłyby ocenić realny rozmiar rzekomego iPhone’a 6c.

Według 9to5Mac, w przeszłości strona M.I.C. Gadget wielokrotnie publikowała wideo przedstawiające prawdziwe egzemplarze testowe nowych modeli iPhone’ów przed ich oficjalną premierą.

Dotychczasowe plotki sugerują, że iPhone 6c będzie miał metalową obudowę dostępną w co najmniej dwóch-trzech wersjach kolorystycznych oraz wyposażony będzie w procesor A9, NFC dla Apple Pay, Touch ID, kamerę Face Time HD, moduł Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth 4.1. Analitycy szacują, że cena takiego modelu wahałaby się między 400 a 500 dol. (iPhone 6s 16GB bez kontraktu kosztuje w USA 649 dol.).

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: M.I.C. Gadget

PROMOCJA: AirPods 3 w bardzo niskiej cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: