Digitimes: iPad Air 3 z 4 GB RAM i ekranem 4K bez 3D Touch

Tomek Czech   28 stycznia 2016

ipad-air-2

W dzisiejszej publikacji Digitimes podaje, że iPad Air 3 będzie wyposażony w wyświetlacz 4K bez 3D Touch oraz 4 GB RAM. Zwiększony ma być też czas pracy baterii. Tajwańska strona tradycyjnie powołuje się na informacje uzyskane od azjatyckich dostawców komponentów do sprzętu Apple.

berrolia

Digitimes potwierdza wcześniejsze doniesienia, że premiera iPada Air 3 ma się odbyć w marcu, ale twierdzi też, że produkcja nowego urządzenia ruszy dopiero w drugim kwartale tego roku, co mogłoby oznaczać, że do sprzedaży trafi ono dopiero pod koniec pierwszej połowy roku, albo nawet jesienią.

Dotychczasowe plotki na temat nowego iPada Air wskazywały na kompatybilność z Apple Pencil, procesor A9X, cztery głośniki oraz lampę błyskową.

Obok iPada Air 3, na marcowym evencie spodziewana jest również premiera 4-calowego iPhone’a nazywanego obecnie „iPhonem 5se” oraz nowych pasków dla Apple Watch. Apple udostępnić ma wtedy również nowe wersje systemów operacyjnych dla iUrządzeń oraz swojego zegarka, czyli iOS 9.3 oraz watchOS 2.2.

Czytaj też: 

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Digitimes, za MacRumors

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: