iPhone 5se na pierwszym zdjęciu?

Marek Twejn   24 stycznia 2016

iphone-5se-1

Według rzadko mylącego się Marka Gurmana z 9to5Mac, nowy 4-calowy smartfon od Apple nazywać się będzie iPhone 5se, a jego premiera odbędzie się końcem marca lub na początku kwietnia. Gurman podał też wiele szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej nowego telefonu. Dzisiaj redaktorzy serwisu 9to5Mac zwrócili uwagę na zdjęcie, które pojawiło się w sieci już kilka dni temu, i które może przedstawiać nowy model iPhone’a.

berrolia

Zdjęcie opublikowane na holenderskiej stronie One More Thing przedstawia iPhone 5 oraz leżący obok niego inny model iPhone’a o podobnych rozmiarach, który według autora fotografii ma być właśnie nową wersją 4-calowgo smartfona od Apple. Nowy telefon ma zaokrąglone krawędzie (w odróżnieniu od ostrych krawędzi iPhone’a 5/5s), inne niż w modelach 5/5s przyciski regulacji głośności, a przycisk “włącz/wyłącz” przeniesiony jest z góry na prawą stronę obudowy, jak w modelach 6/6s.

Oczywiście nie ma żadnej pewności, że zdjęcie rzeczywiście przedstawia nowy model iPhone’a, ale 9to5Mac zwraca uwagę, że w przeszłości na stronie One More Thing niejednokrotnie pojawiały się już zdjęcia nowych produktów Apple jeszcze przed ich oficjalną premierą.

Przeczytaj więcej o iPhonie 5se.

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Podobne tematy:

Źródło: 9to5Mac

Mac od ręki i w super cenie!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: