Plotka: Apple wprowadzi nową serię Apple Watch już wiosną

Mateusz Majewski   25 stycznia 2016

apple-watch-hermes

Jak donosi serwis 9to5mac, tej wiosny Apple zamierza zaprezentować nową linię swoich zegarków. Planowana na marzec seria nie powinna znacząco różnić się wyglądem od poprzednich modeli: pojawić się mają nowe wersje kolorystyczne Apple Watcha oraz nowe paski wykonane z innych niż dotychczas materiałów. Mówi się, że już rok temu koncern z Cupertino rozmawiał o współpracy z takimi producentami akcesoriów jak Incase, lecz nie jest jeszcze pewne, czy nowe projekty będą gotowe na wiosenną konferencję.

berrolia

Choć marcowy event prawdopodobnie nie przyniesie nowych podzespołów zegarka, Apple tego samego dnia udostępni zapewne watchOS 2.2, który już na początku stycznia był dostępny w wersji beta dla deweloperów.

watchOS 2.2 to przede wszystkim możliwość synchronizacji wielu zegarków z jednym iPhonem oraz unowocześnienia map. Bardzo prawdopodobne, że w kolejnych betach zobaczymy nowe funkcjonalności i poprawki.

Co ciekawe, całkowicie nową wersja zegarka – Apple Watch 2 – trafi na rynek prawdopodobnie wcześniej niż w marcu 2017 (czyli wcześniej niż dwa lata po premierze Apple Watch 1-szej generacji). Zdaniem 9to5Mac, Apple planuje bowiem rozpocząć sprzedaż drugiej wersji Apple Watcha już jesienią tego roku.

To, czy marcowa konferencja w ogóle się odbędzie, ma zależeć jednak od innego produktu, który obecnie jest w fazie testów, czyli od iPada Air 3. Jeśli Apple nie zdąży z przygotowaniem nowych iPadów do sprzedaży, może zrezygnować z organizacji eventu i ogłosić wprowadzenie nowych zegarków i iPhone’a 5se na swojej stronie internetowej.

ZGSklepAppleWatch

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Więcej o Apple Watch:

Źródło: 9to5Mac

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: