Wszystkie sezony “House of Cards” dostępne w polskim Netflixie

Tomek Czech   4 marca 2016

House-Of-Cards

Nie tylko czwarty sezon “House of Cards” (który ma dzisiaj swoją światową premierę), ale też trzy pozostałe są już dostępne w Netflixie w Polsce. Jest to dość spore zaskoczenie, bo prawo do pokazywania tego popularnego serialu w Polsce miała dotychczas jedynie platforma nc+ i nic nie wskazywało na to, że wszystkie sezony tak szybko pojawią się w Netflixie.

berrolia

“House of Cards” nie jest dostępny z polskim lektorem, ani z polskimi napisami. W Netflixie znajdziemy jedynie oryginalną, angielsą wersję językową oraz angielskie i niemieckie napisy.

Jeśli jeszcze nie masz konta w Netflxie, możesz je założyć tutaj.

Pierwszy miesiąc dostępu jest darmowy, za kolejne trzeba zapłacić od 8 do 12 euro, w zależności od wybranego planu.

Miesięczny abonament daje możliwość oglądania nieograniczonej liczby filmów i seriali. Taryfa Standard pozwala na jednoczesne oglądanie na różnych urządzeniach dwóch różnych filmów w jakości HD, natomiast w taryfie Premium możemy odtwarzać równocześnie aż cztery filmy w jakości Ultra HD.

Filmy i seriale możemy oglądać na wielu urządzeniach: na komputerze w przeglądarce na netflix.pl lub w aplikacji dla Windows 10, na smartfonach i tabletach poprzez aplikację Netflix dla iOS i Android, na Smart TV, XBOX, PlayStation i Apple TV (2/3/4).

ZGSklpe-jcpal-lightning

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: