KONKURS: wygraj drewniane etui bewood do iPhone’a

Tomek Czech   3 marca 2016

bewood-etui-iphone-6-ft2

bewood to młoda polska firma, która szybko stała się największym w Europie producentem drewnianych etui do smartfonów. Wszystkie obudowy wykonane są w Polsce i powstają z wielu odmian drewna: orzecha, bambusa, palisandra, wenge, sapele, hebanu, drewna tekowego oraz dębu. Szlifowanie, lakierowanie, polerowanie i wklejanie drewna odbywa się ręcznie, wzory grawerowane są zaś laserowo.

berrolia

W ofercie znajdziecie etui na wszystkie modele iPhone’ów, zaczynając od iPhone’a 4. Oprócz dostępnych na stronie standardowych wzorów, klienci mogą zaproponować własny pomysł wzoru lub napisu i stworzyć całkowicie spersonalizowaną obudowę. Firma zapewnia, że dzięki używanej przez nią technologii grawerowania z dokładnością do 0,01 mm „nie ma dla nich rzeczy niemożliwych”.

Mamy dla Was dwie karty podarunkowe upoważniające do bezpłatnego nabycia dowolnego etui w sklepie bewood.

Jedną można wygrać na naszym Facebooku (wystarczy lajk i odpowiedni komentarz pod tym postem), drugą na Twitterze (musisz obserwować ThinkApple i podać dalej tego tweeta; najciekawszy retweet wygrywa).

ThinkApple_bewood

Konkurs trwa do niedzieli, 13 marca. Dzień później ogłosimy zwycięzców.

Powodzenia!

Podłącz się do ThinkApple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić kolejnych konkursów.

Oso-Arc-TA

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: