Pierwsze doniesienia na temat nowego iPada Pro

Mateusz Majewski   25 lipca 2016

17662-15374-160724-iPad_Pro-lAppleInsider opublikował dziś rano fotografie pochodzące od anonimowego nadawcy. Przedstawiają one rzekomo drugą wersję iPada Pro 12,9. Są to jednocześnie pierwsze doniesienia na temat drugiej linii tych tabletów Apple.

berrolia

Jak pisze redakcja AppleInsider, nadawca ściśle powiązany jest z osobą pracującą przy prototypach nowych iPadów. Na to, że na zdjęciach widzimy prototyp wskazuje jeszcze 12GB dostępnej pamięci iPada. Musiałaby być to więc wersja o pojemności 16GB, jednak ta nie jest oferowana przez Apple w iPadach Pro.

O tym, że zdjęcia przestawiają zupełnie nowe urządzenie informuje również numer modelu MH1C2CD/F, który nie występował jeszcze jako numer kodowy żadnego z poprzednich iPadów, a idealnie wpisuje się w schemat kalifornijskiej numerologii.

Jest jednak rzecz, o której warto wspomnieć. AppleInsider twierdzi, że zdjęcia przestawiają model 12,9 cala. Proporcje urządzenia według mnie niewątpliwie wskazują jednak na model 9,7 calowy.

Według nadawcy zdjęć, iPad zaprezentowany ma być w połowie września, czyli na tej samej konferencji, na której zobaczymy nowego iPhone’a oraz oficjalną odsłonę iOS 10.

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: