Warsztaty w salonach iSpot

Mateusz Majewski   26 lipca 2016

LP_top_16

Już w czwartek 28 lipca iSpot rusza z serią warsztatów w swoich salonach, rozpoczynając od szkoleń z obsługi programu Keynote na Macu oraz iPadzie. Kolejne tematy obejmować będą nie tylko obsługę konkretnych programów, ale i zarządzanie systemami, wykorzystanie urządzeń Apple w biznesie czy podstawy ekosystemu iCloud.

berrolia

Pierwsze, czwartkowe warsztaty odbędą się w Premium Zone największego salonu iSpot w Polsce, w warszawskiej Arkadii. Dotyczyć będą obsługi programu Keynote dla iOS oraz Maca, uwzględniając podstawy oraz ukryte funkcje aplikacji. Szkolenia Keynote odbywają się rano oraz po południu, a pełną listę podejmowanych tematów oraz szczegóły organizacyjne znajdziecie na stronie iSpotu.

Kolejne prezentacje planowane są na terenie całej Polski. Salony, w których będą się odbywać to: Warszawa Arkadia, Warszawa Galeria Mokotów, Poznań City Center, Gdynia Riviera, Katowice Galeria Katowicka.

Tematy przyszłych warsztatów to prezentacje zarówno ogólne, jak i z naciskiem na konkretne programy czy funkcjonalności. Ciekawsze z nich to na przykład iPad w biznesie, iCloud, warsztaty iPhone, wykorzystanie iOS do muzyki czy szkolenie z iMovie. Uczestnicy warsztatów pracują na swoich urządzeniach, co faktycznie okazać się może cenną nauką, jak w pełni wykorzystywać własny sprzęt.

Jak widać plany są naprawdę ambitne, a szkolenia w Polsce na pewno się przydadzą. Niestety znam mnóstwo osób, które mimo posiadania iPhone’a czy Maka nie wykorzystują maksymalnie ich potencjału. Wszystkie informacje o całej akcji znajdziecie tutaj.

Podłącz się do nas na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Produkty Apple w super cenach

Mateusz Majewski

Apple-user od 2008 roku. Student Informatyki. macOS rulez. Nagrywam, żegluję, programuję. Zdjęcia: mateuszmajewski.com

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: