Apple Mirror, czyli inteligentne lustro z iOS (wideo)

Tomek Czech   21 listopada 2016

apple-mirror-page-main-2

Szefowie Apple często powtarzają, że uważnie przyglądają się innym rynkom i badają możliwość wprowadzenia do sprzedaży produktów z innych kategorii. Czy jednym z kolejnych produktów z logo nadgryzionego jabłka może zostać “inteligentne lustro”? Raczej nie, ale prototyp takiego urzadzenia stworzony przez projektanta Rafaela Dymka udowadnia, że to wcale nie byłby głupi pomysł.

berrolia

“Apple Mirror” działa oczywiście jak zwykłe lustro, ale oprócz tego potrafi zrobić niemal wszystko to, co nasz iPhone lub iPad. W górnym rogu wyświetla widgety pogody oraz godziny, a bo bokach ikony najbardziej popularnych aplikacji na iOS (ich ułożenie można dowolnie aranżować). Powierzchnia lustra działa jak ekran dotykowy.

Możemy na nim wyświetlić najnowsze informacje, obsługiwać komunikatory typu Messenger czy nawet wyświetlić film. Bezpośrednio z niego możemy też wysłać wiadomość, odtworzyć muzykę z podłączonego do lustra głośnika Bluetooth lub AirPlay, kontrolować temperaturę i oświetlenie czy zamówić Ubera.

apple-mirror-sonos-2-900x900

Lustro obsługiwałoby oczywiście również Siri.

apple-mirror-siri-900x900

Zobaczcie krótką prezentację jego możliwości.

Jak Wam się podoba?

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Rafael Dymek, za Redmond Pie

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: