Analityk: iPhone 8 Plus z większym zoomem optycznym i stabilizacją obrazu również w teleobiektywie

Tomek Czech   19 listopada 2016

iphone-7-plus-obiektywy

Wiele osób było rozczarowanych tym, że w iPhonie 7 Plus tylko jeden z obiektywów – szerokokątny – otrzymał optyczną stabilizację obrazu. Prawdopodobnie zmieni się to w przyszłym roku – analityk Ming-Chi Kuo (który w ostatnim czasie jest źródłem niemal wszystkich doniesień o nowym iPhonie) przewiduje, że w następnym modelu smartfona z Cupertino stabilizację będzie posiadał również teleobiektyw.

berrolia

Kuo twierdzi, że Apple zupełnie przebuduje teleobiektyw i oprócz optycznej stabilizacji obrazu, obiektyw będzie oferował większy zoom optyczny (obecnie jest to x2). Lepsza ma być też jakość robionych nim zdjęć.

Według analityka, w optyczną stabilizację obrazu wyposażone będą teleobiektywy zarówno w modelu z wyświetlaczem OLED 5,1″-5,2″, jak i w nowym 5,5-calowym modelu z ekranem LCD. Wcześniej Kuo podawał, że według jego informacji w przyszłym roku Apple wprowadzi na rynek trzy modele iPhone’a:

Wszystko i iPhonie 8.

Przeczytaj też:

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: MacRumors

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: