Kielce w mobilnym obiektywie – trzecie spotkanie drugiej edycji Nozbe Mobile Photo Trip

Redakcja   19 listopada 2016

mpt2_kielce_plakat

Po Katowicach i Warszawie czas na Kielce – dzisiaj odbywa się tam trzecie spotkanie drugiej edycji Nozbe Mobile Photo Trip, czyli cyklu comiesięcznych spotkań fanów fotografii mobilnej.

ThinkApple jest patronem medialnym Nozbe Mobile Photo Trip 16|17. 

berrolia

Kielce — położenie w sercu gór Świętokrzyskich czyni je jednym z najbardziej malowniczych miast w Polsce.

Zarówno dzięki niepowtarzalnemu zróżnicowaniu geologicznemu, jak i bogactwu rezerwatów przyrody ożywionej i nieożywionej, jest to jedyne takie miejsce na mapie Europy. Kielce to nie tylko natura i zatrzymane w skałach świadectwa ewolucji życia na ziemi, ale również zabytkowe centrum pełne urokliwych zakamarków. W trakcie listopadowego Tripu poszukamy w mieście śladów patrona jednego z najdłuższych polskich deptaków — Henryka Sienkiewicza, pisarza związanego z Kielecczyzną. Zajrzymy wtedy także na jedyny w swoim rodzaju dworzec PKS, który na przestrzeni lat stał się jednym z symboli miasta oraz odwiedzimy jedyną w Kielcach ulicę z wielkomiejską zabudową i podwórka, na których czas zatrzymał się dawno temu. Kielce są miejscem urzekającym, o czym każdy musi przekonać się na własnej skórze.

Prowadzącym Nozbe Mobile Photo Trip Kielce jest Bartłomiej Piwoński (Instagram: @piwonskie)

bartek_piwosski_profil

Scyzoryk z urodzenia i z wyboru. Jeżeli 3 lata można traktować jako chwilę, to chwilę spędził w stolicy, gdzie zaczął przygodę zarówno z fotografią mobilną, jak i tradycyjną. Powrót do Kielc, zaplanowany tylko na chwilę, w ramach odpoczynku od zgiełku Warszawy, trwa do dzisiaj. Bartek, z nowo zakupioną lustrzanką, zaczął raz jeszcze odkrywać uroki Kielc, w których na każdym kroku miejska tkanka ściera się z naturą. W ostatnim czasie zajmował się miejskimi social media oraz fotografią dla jednej z kieleckich rozgłośni radiowych. Naturalne środowisko Bartka to miejsca, z których dużo widać, choć ostatnio przekonuje się również do ludzi. Osoby, które nigdy go nie widziały, mogą być również bardzo zaskoczone tym, jak wygląda w rzeczywistości ;).

Jego motto to: “Pamiętaj, robisz coś dobrze? Zawsze możesz zrobić to lepiej!”

Kolejne spotkania:

  • Płock 3.12.2016
  • Toruń 14.01.2017
  • Białystok 4.02.2017
  • Bydgoszcz 18.03.2017
  • Kraków 1‐2.04.2017
  • Praga 6‐7.05.2017
  • Gdańsk 10‐11.06.2017

Więcej informacji:
facebook.com/MobilePhotoTrip
instagram.com/mobilephototrip
twitter.com/MobilePhotoTrip

Partnerzy:

MPT2_PARTNERS_BOX

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: