Apple Pay coraz bliżej polskiej premiery? (aktualizacja)

Tomek Czech   14 grudnia 2016

pay05

Było już dużo plotek o zbliżającej się wielkimi krokami premiery Apple Pay w Polsce, ale teraz może być już naprawdę blisko – na oficjalnej stronie Apple pojawiły się dzisiaj podobno informacje o Apple Pay w języku polskim.

berrolia

Podobno, bo strona apple.com/pl/apple-pay jest teraz pusta. Kilku twitterowiczów twierdzi jednak, że dzisiaj przez chwilę wyświetlały się na niej informacje o płatnościach mobilnych od Apple. Wszystko w języku polskim.

Oto screeny, które wykonał Maks Motyka z applecenter.pl.

pay03 pay02

pay06

pay04

thinkapple-300x300-dragonfly

Aktualizacja: istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrzuty są fałszywe, ale ostatecznie nie mamy takiej pewności. Przed publikacją zwróciliśmy uwagę literówki i inne błędy w tekście, ale zdecydowaliśmy się na udostępnienie screenów, bo na oficjalnej stronie Apple niejednokrotnie widzieliśmy gorzej przetłumaczone, czy skonstruowane zdania. Strona ma być też rzekomo dopiero tworzona, więc nie mogłoby dziwić, że nie jest w 100% dopracowana.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: